Jdi na obsah Jdi na menu
 


Já o Odkazu Dračích jezdců

Odkaz Dračích jezdců je jedna z mála ság, která není o upírech a zaujala mě. Přečetla jsem všechny možné knihy o upírech a nestává se, že by mě kniha na jiné téma zaujala, ale tato sága je výjimkou. Tak dost o mém názoru a teď bych ráda zmínila mé postřehy.

Obaly:

Můj názor je, že každý obal knížky má nějaký význam. Třeba člověk na obalu může být postava s knihy a v tomto případě je to stejné.

eragon.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eragon: Drak na obalu je očividně Safira. Paolini v knize Safiru popisuje jako temně safírově modrého draka. Když se podíváme na obal knihy, co nevidíme, modrého draka.  

eldest.jpg

 

 

Eldest:Na konci Eldesta se objeví nový drak:Trn. Červený drak. A co nevidíme na obalu:červeného draka. Podle mě má představovat Trna.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

large.jpg

 

Brisingr: Polovinu této knihy stráví Eragon v Ellesméře se svým mistrem Oromisem a drakem Glaedrem. Glaedr má zlatou barvu a proto si myslím, že drak na obalu je Glaeder.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Inheritance: Tento drak je určite Fírnen (drak, který se vylíhl pro Aryu) Fírnenovo vejce měl ve spárech Galbatorix, ale po té, co ho eragon zabil, byl Fírnen převezen do Ellesméry. Vzela ho právě Arya a cetou se vejce vylíhlo a Arya se stala Jezdkyní. 

inheritance-cz-s220---stin.png

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Safira

Alea,12. 10. 2021 15:55

Safira je nádherné zvíře .
Podle mě je nejnádhernější drak z draků.
Její oko je samotný safír.
Ať nad vámi hvězdy bdí Eragone a Safiro.

Recommendations: how to promote your eragoninheritance.estranky.cz

LatonyaRak,27. 3. 2018 0:36

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

Poděkování

Janie,15. 2. 2014 22:16

Máš opravdu moc hezkou stránku, osobně teď píšu povídku, která má jako námět Odkaz Dračích jezdců a díky tobě jsem si osvěžila pamět, za to ti upřímě děkuji. Co se týká tohoto článku, mám jen jedno slovo a to "sestro",
já to mám totiž podobně, i když jsem četla první tři díly ještě před tím, než jsem objevila Twilight a takovéhle upíří knížky. Jsi opravdu dar z nebes =), ještě jednou děkuju.